O NÁS

Naša realitná kancelária pôsobí najmä v oblasti Nové Mesto nad Váhom - Stará Turá - Piešťany, vrátane menších obcí v uvedenej oblasti.

Skúsení profesionáli v našej RK sa zameriavajú najmä na predaj/kúpu a prenájom bytov, domov, administratívnych priestorov, pozemkov a lesov.

Základnými princípmi našej práce je profesionalita, komplexnosť, dodržiavanie úspešných obchodných systémov s dôrazom na dodržiavanie predpisov a pravidiel, vrátane morálnych.

Naši makléri stoja vždy na strane svojho klienta - hájime Vaše záujmy a napĺňame Vaše potreby v oblasti nehnuteľností. 


Prestížne ocenenia - kancelária

Realitná kancelária RE/MAX NaMax v Novom Meste nad Váhom sa dokázala presadiť v konkurencii ostatných slovenských kancelárií RE/MAX - v novembri 2017 sa stala kanceláriou mesiaca za najvyšší objem obchodov !Prestížne ocenenia - makléri

Významný úspech zaznamenal maklér Marian Bielik v mesiaci november 2017, keď sa stal druhým najúspešnejším maklérom v celej slovenskej sieti RE/MAX. Navyše svoje úspešné pôsobenie v prvom roku svojej činnosti zavŕšil titulom Skokan roka 2017 - ako maklér v prvom roku činnosti s najvyšším priemerným mesačným objemom obchodov!

V mesiaci január 2019 sa stal maklérom mesiaca v celej sieti RE/MAX Slovakia. 

Prestížne ocenenia - sieť RE/MAX

Za rok 2017 získala sieť RE/MAX ocenenie NAJDÔVERYHODNEJ-ŠIA ZNAČKA v kategórii realitné kancelárie. Do rozsiahlej ankety, ktorú uskutočnila nezávislá agentúra na prelome mesiacov september a október 2017, sa zapojilo  2 000 respondentov.

V roku 2022 sme ako sieť realitných kancelárií RE/MAX už PIATYkrát obhájili titul NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA v kategórii Realitné kancelárie.Certifikácia ISO 17024

Certifikácia CRM ISO je zárukou najvyššej odbornosti realitného makléra a kvality poskytovaného servisu a predovšetkým má za úlohu prispieť k objektívnej orientácii zákazníka. V rámci siete RE/MAX je táto certifikácia súčasťou kariérneho rastu každého makléra, avšak je verejne dostupná a môže ju absolvovať akýkoľvek maklér v SR. Titul CRM ISO (certifikovaný realitný maklér podľa normy ISO) je najvyššie ocenenie odbornej spôsobilosti v realitnom odbore, ktoré maklér môže dosiahnuť.

Dňa 04.12.2019 sa konalo ukončenie kurzu certifikovanou skúškou certifikácie odbornej kvality ISO 17024. Tento kurz absolvovala aj Stanislava Zamcová. GRATULUJEME!

Naši makléri sú členmi prestížneho TOP CLUB RE/MAX na Slovensku

Dňa 19.09.2018 sa v jednom z bratislavských podnikov konalo oceňovanie tých najlepších v rámci siete RE/MAX Slovakia. Do prestížneho TOP CLUBU boli uvedení aj členovia našej kancelárie: Stanislava Zamcová a Marián Bielik. GRATULUJEME!

https://youtu.be/3Ja2jIfhjvs

Od odovzdania cien za BRONZ TOP CLUB, sú k dnešnému dňu obaja už členmi GOLD TOP CLUB.


Superbrands 

je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou - zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. 

Spotrebiteľské a business Superbrands daného roka predstavujú absolútnu špičku medzi konkurenciou. Cieľom programu Superbrands je nielen vzdať hold najúspešnejším značkám v oblasti brandingu, ale taktiež uviesť do pozornosti spotrebiteľov a odbornej verejnosti mimoriadne silné značky pôsobiace na slovenskom trhu a prezentovať príklady hodné nasledovania pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a inšpirovali od najlepších.

Značka RE/MAX na Slovensku získala v roku 2022 po 8-krát ocenenie Slovak Superbrands Award. Toto ocenenie je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach. 

TÍM EXPERTOV

Miroslav ŠVEHLA

majiteľ kancelárie

T: +421 908 513 793

M: miroslav.svehla@re-max.sk

Stanislava ZAMCOVÁ

spolumajiteľka a riaditeľka kancelárie

T: +421 908 593 283

M: stanislava.zamcova@re-max.sk

Marián BIELIK

certifikovaný partner predaja 2. stupňa

T: +421 905 319 946

M: marian.bielik@re-max.sk

Jarmila Honzová

certifikovaný partner predaja 1. stupňa

T: +421 918 388 175

M: jarmila.honzova@re-max.sk 

Mgr. Ing. Andrea Cibrínová

hypotekárny špecialista

T: +421 940 605 445

M: andrea.cibrinova@finvia.sk

V CENE VÝHRADNEJ SPOLUPRÁCE SÚ ZAHRNUTÉ TIETO SLUŽBY A POPLATKY SÚVISIACE S PREDAJOM:

 • Kompletné informácie o predajnom procese pri spolupráci s našou RK;

 • Korektné nastavenie predajnej ceny nehnuteľnosti v závislosti od preferencií majiteľa. Analýza umiestnenia nehnuteľnosti na trhu a konkurenčných ponúk;
 • Nábor nehnuteľnosti, kvalitné spracovanie fotografického materiálu, textovej ponuky, pôdorysu nehnuteľnosti, popr. videoobhliadky (3D videoobhliadka);
 • Propagácia nehnuteľnosti - inzercia na platených webových portáloch - nastavenie reklamných kanálov a marketing, reklamné pútače, vývesky, baner na nehnuteľnosť, schránková propagácia v lokalite a iné;
 • Komunikácia so záujemcami a ich klasifikácia (preverenie);
 • Profesionálne obhliadky so záujemcami a následná komunikácia s nimi;
 • Finančné a právne poradenstvo zdarma;
 • Vyhotovenie Zmluvy o zložení blokovacieho depozitu (tzv. rezervačná zmluva);
 • Bezplatné hypotekárne poradenstvo + prehľad úverových možností;
 • Vyhotovenie zmluvy o prevode vlastníctva, popr. zmluvy o budúcej zmluve;
 • Vyhotovenie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností;
 • Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov predávajúcich;
 • Provízia realitnej kancelárie;
 • Úhrada základného správneho poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností;
 • Vyhotovenie preberacieho protokolu a samotná asistencia pri odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, prehlásenie energií na nového majiteľa.