O nás

RK RE/MAX NaMax je realitná kancelária v Novom Meste nad Váhom, ktorá sa zameriava na vytváranie profesionálnych podmienok pre realitných maklérov tak, aby boli pripravení poskytovať maximálne realitné služby. Naším hlavným cieľom je napĺňať potreby klientov na trhu nehnuteľností a poskytovať im komplexné riešenie v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Vďaka nášmu tímu skúsených realitných maklérov sme schopní poskytovať vysoko kvalitné služby a nájsť optimálne riešenie pre každého klienta.

NAŠE REFERENCIE TU

Realitná kancelária  RE/MAX NaMax bola založená v roku 2015 dvoma ambicióznymi obchodníkmi a realitnými maklérmi, ktorí sa rozhodli založiť vlastnú realitnú kanceláriu. S víziou poskytovať kvalitné a profesionálne služby na trhu nehnuteľností sa im podarilo vytvoriť úspešnú spoločnosť, ktorá je dnes jednou z najznámejších realitných kancelárií v oblasti Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá, Piešťany. V počiatkoch svojej činnosti sa firma zameriavala predovšetkým na sprostredkovanie predaja a prenájmu bytov a domov, no postupne sa jej portfólio rozšírilo aj o komerčné nehnuteľnosti, pozemky. TU nájdete prehľad, aké nehnuteľnosti sme predali, prenajali, a aktuálne ponúkame.

Naša realitná kancelária RK RE/MAX NaMax sa zameriava na poskytovanie profesionálnych podmienok pre najlepších realitných maklérov.  Sme ich spoľahlivým partnerom, vytvárame pre maklérov zázemie a podmienky tak, aby svojim klientom spoľahlivo pomohli napĺňať ich potreby na trhu nehnuteľností.