Realitné poradenstvo zdarma

15.01.2024

NEROBTE CHYBY PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI 

Priznám sa, v poslednom čase sa mi rozum zastavuje pri situáciách, ktorým čelíme pri pomoci našim klientom, či už pri predaji alebo pri kúpe nehnuteľností.

Napravovať zásadné chyby pri procesoch kúpy a predaja nehnuteľnosti, či už ide o samopredajcov / samokupcov, alebo (čo je smutné) aj pri klientoch niektorých konkurenčných RK, je takmer na dennom poriadku.

PORADA S ODBORNÍKOM NA NEHNUTEĽNOSTI ZDARMA

Nehnuteľnosť je z hmotných vecí u väčšiny ľudí to najcennejšie, čo vlastnia, čo predávajú, alebo čo kupujú. Predať alebo kúpiť nehnuteľnosť tak, aby to bolo za primeranú cenu, v optimálnom čase a maximálne bezpečne, s minimalizovaním rizika, si vyžaduje veľkú dávku vedomostí o predajných procesoch, obchodných zručností, znalostí v oblasti práva, financií, stavebníctva, poznanie miestnych špecifík, často aj psychológie.

Ak sa nechcete popáliť, zbytočne sa "poučiť na vlastných chybách", oslovte NÁS!

Aby sme boli najlepší, trvalo sa v našom odbore VZDELÁVAME.

Aby sme boli najkorektnejší, pevne sa držíme ETIKY.

predaj bytu, predaj domu
predaj bytu, predaj domu

Aby bol obchod s nehnuteľnosťami pre Vás jednoduchý a priniesol Vám pozitívny zážitok, pracujeme KOMPLEXNE, RÝCHLO a do DETAILOV, od náboru až po bodku na odovzdávacom protokole.

Pracujeme podľa ŠTANDARDOV KVALITY, ktoré prinášajú JASNOSŤ VZŤAHOV, PRÁVNU ISTOTU a určujú OSVEDČENÉ PROCESY pri obchodoch s nehnuteľnosťami.

A aj pre toto všetko sme opakovane NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA medzi realitnými kanceláriami už siedmy rok po sebe.

Niet dôvodu vybrať si na zastupovanie pri predaji alebo kúpe niekoho iného, ako našu RK.

Pracujeme pre Vás NAMAXimum!

Miroslav Švehla, majiteľ RK RE/MAX NaMax, 0908 513 793