Problémy s predajom?

03.04.2024

Nejde to predať? 

Trápite sa už dlhšie s predajom nehnuteľnosti a stále sa to nehýbe?

Neviete kde je chyba?

Čo všetko sa dá urobiť, aby sa predaj zrealizoval?

realitná kancelária Nové Mesto nad Váhom
realitná kancelária Nové Mesto nad Váhom

Často sa stretávame s tromi základnými chybami, prečo sa nehnuteľnosť nepredala v optimálnom čase, pričom tie chyby môžu byť aj súbežné.

1. zle nastavená ponuková cena,

2. zle vypracovaná prezentácia nehnuteľnosti,

3. zle alebo málo prezentovaná nehnuteľnosť.

Vaše možnosti by som zhrnul rovnako do troch základných bodov:

Návrhy ponukových cien (resp. odhad reálnej predajnej ceny) vypracúvame na základe našich reálnych predajov a ponúk, ktoré nám predkladajú potenciálni kupujúci. V našej oblasti pôsobíme desiaty rok a počet predajov a cenových ponúk od kupujúcich sa pohybuje v stovkách ročne. Rovnako vieme vypracovať viacero predajných stratégií, odporučiť tú správnu práve pre tú Vašu nehnuteľnosť.

Prezentácia nehnuteľnosti obsahuje celý komplex informácií, textových, obrazových, grafických. Vychádzať by mala zo SWOT analýzy a byť zameraná na potenciálneho kupujúceho. Obsahovať by mala kvalitnú textovú časť, profesionálne foto od fotografa, ktorý sa venuje foteniu nehnuteľností, 3D vizualizácia, pôdorys, videoprezentácia, zábery z dronu,... Vaša nehnuteľnosť musí upútať a vytŕčať medzi ostatnými obdobnými ponukami.

Realitné portály, Bazoš, to nie sú jediné miesta, kam sa inzercia/ponuka umiestňuje. Vysoko efektívna býva inzercia na portály našej RK, ale aj cielená prezentácia na sociálnych sieťach, najmä na stránkach špecializujúcich sa na nehnuteľnosti. Rovnako dôležitá je aj offline forma prezentácie, napríklad formou letákov do schránok v okolí lokality, kde sa nehnuteľnosť nachádza. V neposlednom rade, v našich databázach sa nachádza množstvo ľudí, ktorí hľadajú obdobnú nehnuteľnosť, ako je tá Vaša. Zbierame kontakty už desiaty rok, ale to som už písal...

Je rozdiel nehnuteľnosť predávať a nehnuteľnosť predať. Ak chcete predať, radi Vám pomôžeme.

Pre predávajúcich, ktorí s nami podpíšu sprostredkovateľskú zmluvu robíme analýzu zdarma!

MiroNaMax, 0908513793