Neváhajte, PREDAJTE

03.11.2022

Dali ste sa presvedčiť konkurenčným maklérom, že to predá za vyššiu cenu a nižšiu províziu a on predáva a predáva... a NIČ?

Alebo ste to skúsili sami a rovnako výsledok je NIČ?

Stále je čas namiesto predávania PREDAŤ!

Písali sme o tom už od začiatku roka, že situácia pre predávajúcich sa zhoršuje, žiaľ mnohí radšej počúvajú nereálne správy o nekonečnom raste a ešte vyššom dopyte po nehnuteľnostiach. Trh sa však preklopil v prospech kupujúcich a dnes už nestačí pár fotografií mobilom a dva riadky textu na to, aby ste dobre, či vôbec predali.

Naše obchodné stratégie sú funkčné a overené aj v tejto situácii!

Nie, nehneváme sa na Vás, že ste to skúsili inou cestou. Naopak, podávame Vám aj teraz pomocnú ruku!

PREDAJTE najvýhodnejšie cez RE/MAX NaMax, nie je čas čakať!

Chcete vedieť ako sa bude situácia vyvíjať? Podmienky na poskytnutie hypoték budú zložitejšie, úrokové sadzby vyššie. Čoraz menej ľudí na hypotéku vôbec dosiahne. To znamená ešte nižší počet ľudí, ktorí si budú môcť dovoliť kúpiť nehnuteľnosť na hypotéku. S nižším počtom kupujúcich sa predajné ceny budú postupne znižovať, obchodné stratégie nebudú môcť byť nastavené na postupné znižovanie prehnanej ponukovej ceny. Na trhu sa objavia nehnuteľnosti s agresívne nízkou ponukovou cenou z dôvodu nutnosti predaja (napríklad neschopnosť splácať hypotéku), čo ešte zvýši tlak na znižovanie predajných cien.

Naše odporúčanie? Ak ste plánovali predať nehnuteľnosť do roka až dvoch, ak ju prípadne už dlhšie neúspešne ponúkate, PREDAJTE JU TERAZ CEZ NÁS.

V najbližšom období bude víťazom ten, kto bude mať kvalitnú prezentáciu, účinnú obchodnú stratégiu, kto dokáže popri predaji aj vyriešiť financovanie pre kupujúcich, a to čím skôr!

Viete, že som Vás na reálnu situáciu na trhu upozorňoval už od začiatku roka a žiaľ moje predpovede sa naplnili... Tak sa nedajte pomýliť, nie je čas na omyly!

Naše referencie si pozrite tu: https://rem.ax/googleSZ alebo tu: https://rem.ax/SZamcova

Miro Švehla - majiteľ kancelárie, RE/MAX NaMax, 0908 513 793