HYPOTÉKA jednoducho

01.10.2019

To zvládnem sám.... mám svojho poradcu... kamarát to robí, on vybaví... už mám financovanie sľúbené..... A NAKONIEC TO NEKLAPNE!

Takýchto prípadov máme "na stole" mnoho. Kupujúci sa už vidia vo svojom vysnívanom bývaní a zrazu sa im nepodarí zabezpečiť financovanie.

A práve preto máme pripravené riešenie. A veci začnú fungovať...

Pri riešení financovania kúpy nehnuteľnosti spolupracuje kancelária RE/MAX NaMax so spoločnosťou FINVIA. Služby riešime externým dodávateľom z jednoduchého dôvodu: problematika financovania je natoľko obsiahla a zložitá, že je treba, podľa nášho názoru, nechať ju riešiť špecialistom.

Služba poskytuje viacero benefitov, jeden z najdôležitejších je možnosť zapísať klienta, ktorý potrebuje financovanie zabezpečiť, do interného systému FINVIA s iba pár základnými údajmi, o všetko ostatné sa postará hypotekárny špecialista.

Ten kontaktuje klienta telefonicky (spravidla do 2 hodín), získa od neho potrebné informácie v takom rozsahu, že už na prvom stretnutí má pripravené alternatívy financovania a je schopný spísať žiadosť o úver (spravidla sa tak aj stane). Na stretnutí dostane klient korektné informácie o ponúkanom produkte, je informovaný o tom, ako bude proces prebiehať, aké poplatky ho čakajú, tak aby ho nič neprekvapilo.

Túto službu poskytujeme aj klientom, ktorí cez nás nehnuteľnosť nekupujú, alebo aj klientom, ktorí chcú vyriešiť refinancovanie staršej hypotéky, či už s lepším úrokom, alebo s dlhšou dobou fixácie.

Vyriešiť financovanie kúpy nehnuteľnosti, alebo refinancovanie staršej hypotéky, je cez túto službu jednoduché, rýchle a efektívne. Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás (Miroslav Švehla, 0908 513 793, miroslav.svehla@re-max.sk), alebo jednoducho vyplňte krátky kontaktný formulár na tomto linku: https://rem.ax/HYPOPLUSponuka