Ak sa s predajom nedarí...

20.03.2018

Keď to nejde, tak vieme čo s tým... Pohneme s  Vašou nehnuteľnosťou!

Časť majiteľov nehnuteľností sa rozhodne predávať tú svoju na vlastnú päsť, časť ľudí sa spoľahne na služby realitných kancelárií. Nie vždy sa však predajný proces rozbehne správnym smerom, či správnym tempom.

Ak pri predaji nehnuteľnosti v priebehu mesiaca, či dokonca aj o niečo kratšieho času, nie sú žiadne, alebo iba minimálne odozvy, je veľmi pravdepodobné, že niečo je na predaji zle nastavené. Pozor, odozva v tomto prípade znamená, že na nehnuteľnosti sú obhliadky so záujemcami, nie že sa už našiel konkrétny kupujúci!

Aké má predávajúci v takom prípade možnosti? Chybných môže byť viacero parametrov predaja či marketingu, štandardne navrhujeme inzerciu na istú dobu stiahnuť, nehnuteľnosť prefotiť, nastaviť nanovo parametre predaja, obmeniť inzertné kanály, nastaviť marketing - všetkému však predchádza analýza dovtedajšej formy predaja.

Máte problém s malou odozvou na Vami predávanú nehnuteľnosť? Zavolajte nám, poradíme, pomôžeme pohnúť s Vašou nehnuteľnosťou!

Mimochodom, viete že v našej RK RE/MAX NaMax je priemerný čas medzi náborom nehnuteľnosti do ponuky a rezerváciou pre predaj u bytov aj domov približne 100 dní (štatistika u všetkých doteraz predaných bytov a domov)?

Ako dlho ponúkate tú Vašu nehnuteľnosť?