Viete, kedy povedať DOSŤ?

05.04.2022

V prípadoch, keď predávajúci nadhodnotil ponukovú cenu, sa kupujúci objavujú zriedkavejšie, v tom lepšom prípade ponúkajú nižšiu predajnú cenu (v horšom jednoducho kúpu odmietnu). Je správny čas rozhodnúť sa, toto je ten, kto ponúka najviac, alebo mám ešte čakať na ďalšiu ponuku, bude lepšia, neprepasiem najlepšiu príležitosť?

Riešenie ponúka matematika, v takzvanom probléme optimálneho zastavenia. Namiesto dlhých teórií, poďme rovno k zjednodušenému záveru - optimálna stratégia je pozrieť si 37% ponúk a po nich vybrať prvú, ktorá bude lepšia ako ktorákoľvek z tých prvých 37%.

Ako teda v realite optimálne skrátiť čas čakania na toho "pravého" kupca? Zo skúseností s predajom nehnuteľností (kde predávajúci trval na vyššej ponukovej cene ako nami odporúčanej) v spojení s teóriou optimálneho zastavenia po troch nižších ponukách, ktoré dostanete a neprijmete ich, vyberte tú nasledujúcu, ktorá bude vyššia ako tie prvé tri.

Naše overené predajné postupy prinášajú predávajúcim maximálny zisk, nie sú to žiadne náhodné kroky, žiadne metódy pokus a omyl. V každom okamihu predaja vieme, aké budú nasledujúce kroky.

Predajte aj Vy nehnuteľnosť prostredníctvom nás, získate tým istotu pri predaji a najvyšší zisk za najkratší čas!

Preverte si u nás, za akú sumu sa Vaša nehnuteľnosť dá predať, a aké sú najlepšie metódy predaja.

Buďte aj Vy víťazom pri predaji nehnuteľnosti!

Miroslav Švehla, +421 908 513 793, miroslav.svehla@re-max.sk