Vieme, že v obchode je dôležité čo najviac sa odlíšiť od konkurencie!

09.04.2018

Samozrejme, v tom pozitívnom smere...

Odlíšenie sa od konkurencie nie je cieľom, ale prostriedkom ako dosahovať úspechy v obchode. Preto nastavujeme procesy našej činnosti tak, aby štandardy našej práce boli výraznými výhodami pre našich klientov.


Nastavili sme podmienky pre maklérov tak, aby išli do praxe maximálne odborne pripravení, aby pracovali v rámci striktných etických pravidiel, aby boli motivovaní poskytnúť klientom komplexné služby na najvyššej úrovni a zároveň aby im boli vytvorené čo najoptimálnejšie podmienky na vykonávanie ich práce - a neustále sa ich snažíme zlepšiť !

Klientom ponúkame poradenstvo a služby, ktoré sa odvíjajú od dlhoročných skúseností a stoja na reálnych štatistických číslach zo skutočných predajov nehnuteľností.

V marketingu a reklame sú naše aktivity cielené tak, aby prinášali našim klientom vždy profit vo forme predaja za optimálny čas za čo najlepšiu cenu.

Vždy vystupujeme ako makléri RE/MAX, neskrývame sa za anonymné telefónne čísla, vystupujeme otvorene a klientom detailne vysvetľujeme postupy našej práce. Kvalitnú konkurenciu si vážime a sme ochotní s nimi spolupracovať ak to má pozitívny dopad pre našich klientov.

Nech už máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať!

Miroslav Švehla, majiteľ RK RE/MAX NaMax, miroslav.svehla@re-max.sk,    0908 513 793