Séria videoblogov

21.04.2021

Dobrý deň, volám sa Miroslav Švehla a som majiteľom realitnej kancelárie RE/MAX NaMax v Novom Meste nad Váhom. Poznáte ju, to je tá s tým balónom.

Základným kameňom úspechu našej realitnej kancelárie a spokojnosti našich klientov sú naše mnohoročné skúsenosti s obchodom a realitami a neustále vzdelávanie sa. Komplexnosť a dôslednosť pri poskytovaní služieb je to, prečo sme už štvrtý rok po sebe získali titul Najdôveryhodnejšia značka medzi realitnými kanceláriami.

Ako sa hovorí v známom filme, v poslednej dobe sa nám tu vyskytol taký nešvár... Často sa stretávame v online priestore s reklamou, ktorá od Vás vyžaduje zaslanie Vašich kontaktných údajov, aby Vám mohli zaslať napríklad elektronickú príručku, ktorá (prehnane povedané) obráti Váš svet naruby, vysvetlí Vám ako byť úspešným, ako jednoducho predať nehnuteľnosť, proste taký rýchlokurz geniality. Stačí zadať Váš mail....

My tento spôsob komunikácie využívame iba vtedy, keď s klientom musíme riešiť nejaký jeho konkrétny problém (konzultácia), potrebujeme s ním odkonzultovať jeho individuálnu potrebu, väčšina vecí, ktoré sa dejú pri predaji nehnuteľnosti sa totiž nedejú podľa šablón, a aj keď postupujeme podľa overených procesov, zasahujú do nich výrazne individualizované vstupy pri každom jednom obchode.

Odlišujeme sa od konkurencie, a preto sme pripravili pre každého sadu videoblogov, v ktorých sa dozviete, ako predajné procesy riešime my v našej kancelárii. Sú to krátke informácie, vždy v dĺžke do cca 3 minút, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v jednotlivých témach, či už chcete ísť do predaja nehnuteľnosti sami, alebo sa chystáte vybrať si ideálnu realitnú kanceláriu.

Pokiaľ budete cítiť potrebu dozvedieť sa viac, poradiť sa, necháme na Vás, či využijete našu pomocnú ruku. Každý, kto sa nám ozve, má garantovanú hodinovú konzultáciu zdarma