Realitné služby, aké si želáte

02.02.2018

Moje meno je Marián Bielik. Som realitný maklér RE/MAX NaMax s certifikáciou 2. stupňa.

Narodil som sa v Novom Meste nad Váhom, a aj keď som v priebehu svojej predchádzajúcej 21 ročnej profesionálnej kariéry býval v rôznych častiach Slovenska, nikdy a nikde som sa necítil viac doma, ako vo svojom rodnom Novom Meste nad Váhom.

Práca v oblasti realít ma lákala už v období predtým, než som sa tejto profesii začal profesionálne venovať. Pri rozhodovaní sa, s ktorou realitnou spoločnosťou nadviažem spoluprácu, hral hlavnú úlohu spôsob práce a prístup ku klientom. V tomto smere som sa nemohol rozhodnúť lepšie ako pre RE/MAX NaMax.

Férová spolupráca, nastavenie podmienok predaja na začiatku samotnej spolupráce s klientom, seriózne podmienky pre klienta počas celej doby spolupráce, ale i po ukončení procesu predaja či kúpy.

To všetko a nie len to rozhodovalo pri mojom výbere. Baví ma pomáhať ľuďom a ešte viac ma baví pomáhať ľuďom v oblasti bývania.

Je úžasné vidieť spokojnosť v tvárach členov rodiny, keď sa im plní sen v oblasti vysnívaného domova. Po skončení každého úspešného predaja a sprostredkovania kúpy je pre mňa najväčšou odmenou prejavená spokojnosť klienta.

Ďakujem všetkým svojim klientom za prejavenú dôveru!

Marián Bielik, certifikovaný maklér 2.stupňa marian.bielik@re-max.sk