7 dôvodov prečo sa stať realitným maklérom v RE/MAX NaMax

27.02.2019

Na trhu pôsobí relatívne veľké množstvo realitných maklérov, od malých, často "jednochlapových" firiem, až po veľké siete kancelárií.

Kvalita práce je rozličná, nájdu sa veľmi zdatní, ale aj takí, ktorí robia maklérom zlé meno. Nejdem teraz nikoho škatuľkovať, pretože individuálne schopnosti a schopnosť dodržiavať etické pravidlá sa neviaže na spoluprácu s konkrétnou realitnou kanceláriou, ale s osobnosťou makléra.

V našej RK RE/MAX kladieme najväčší dôraz práve na odbornosť a etiku spojenú s dodržiavaním právnych predpisov. Možno si teraz poviete, niekto tu ide náborovať nových maklérov a maklérov od konkurencie - a máte pravdu!

Na trhu existuje súťaž v realitnom prostredí o klienta, časť majiteľov nehnuteľností si tak, ako ľudia v potravinách vyhľadávajú lacnejšie potraviny, vyhľadáva maklérov, ktorí svoju prácu urobia čo najlacnejšie ( často bez posúdenia ich kvality ) a vôbec im toto právo nezazlievam. Pre mňa ako majiteľa RK RE/MAX NaMax sú klientami naši makléri a postupujem presne opačným smerom - vytváram im čo najlepšie podmienky pre ich prácu tak, aby ich aktivita bola čo najlepšie hodnotená a aby svoju prácu vykonávali v čo najlepších podmienkach.

Prečo považujem podmienky v našej RK ako celok za najvýhodnejšie?

  • makléri našej kancelárii neplatia žiadne mesačné poplatky za užívanie kancelárie a jej vybavenia;
  • máme nastavené silné motivačné hodnotenie, keď sa provízia delí v pomere 50/50, 60/40 či dokonca 90/10% v prospech makléra iba v závislosti od priebežných ročných obratov, ktoré rozhodne sú dosiahnuteľné každým aktívnym maklérom;
  • máme nastavený obchodný model, ktorý je v praxi odskúšaný, overený
    a funkčný, nastupujete "do idúceho vlaku";
  • rozsiahle úvodné zaškolenie a následné zavedenie do praxe priamo v kancelárii;
  • silná vzájomná spolupráca v rámci kancelárie a odborné vedenie;
  • viditeľný lokálny marketing, rozpoznateľná značka, marketingová podpora od siete, online marketingová podpora, interný informačný systém;
  • výborná lokalita kancelárie, ideálna možnosť parkovania, výborná dosažiteľnosť.

Pre koho je spolupráca s RK RE/MAX NaMax určená? Najmä pre maklérov, ktorí chcú byť trvalo úspešní, sú zameraní na svoj profit a sú schopní držať sa osvedčených korektných princípov fungovania našej kancelárie a značky RE/MAX.

Máte pocit, že máte na viac? Nebaví Vás mať nad sebou šéfa? Chcete si svoj čas riadiť sami? Máte pocit nespravodlivého hodnotenia? Nevyhovujú Vám podmienky v terajšej práci?

Overte si, ako to funguje u nás, v RK RE/MAX NaMax!

Miroslav Švehla, konateľ a majiteľ RK, 0908 513 793, miroslav.svehla@re-max.sk